Mersin ikinci el eşya

Mersin ikinci el eşya mağazası olarak eşyalarınızı en iyi fiyatlarla biz alıyoruz. Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ikinci el eşyalarınızı almamızı sağlayabilirsiniz. Mersin'de yüksek fiyatlarla ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz bizleri aramadan fiyat teklifi almadan ürünlerinizi satmamanızı tavsiye ediyoruz.

MERSIN'DE IKINCI EL EŞYALARIMI NASIL SATARIM

Mersinin bütün semtlerinde bulunan komple ve parça halinde mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya her nevi ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.eski esyalarinizi satarak yenileri için bir miktar para elde edebilirsiniz. Bu sayede hem uzaklaştırmış hemde yenilerinin finansmanı için yeterli paraya katkıda bulunursunuz.

Mersin 2 el esya alanlar ve satanlar olarak ürünlerinize teklif vermekten memnuniyet duyar, siz değerli ziyaretçimizi magazamızda ürünlerimizi görmeye ve bir bardak kahve içmeye bekkleriz.


MERSIN IKINCI EL ESYA ALANLAR


Mersinde ikinci el eşya alan sandık odacı arıyorsanız Tam yerine Geldiniz. mersinde İkinci El Eşya alanlar olarak bizlere eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatshap Aracılığı İle 0536 827 96 63 tel numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir. Eğer bu uygulamayı kullanmıyorsanız bizi telefon numaralarımızdan arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz.

Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz gün evinizden alıyoruz. Her türlü ev eşyalarınızı, yatak odası takımlarınızı, oturma gruplarınızı, yemek odalarınızı, beyaz eşyalarınızı, halı ve sehpalarınızı, televizyon ve lcdlerinizi, ofis mobilyalarınızı, antika eşyalarınızı, genç odası takımlarınızı, dolap ve bazalarınızı, spor aletlerinizi ve sıfır ambalajında her türlü elektronik eşyalarınızı alıyoruz. Bizi Aramanız yeterlidi 


MERSINDE IKINCI EL EŞYA ALMAK ISTIYORUM


Mersinde ikinci el esya  almak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçerek mağazamızı ziyaret edebilir eviniz için lazım olan her türlü eşyayı alabilirsiniz. Satışlarımızda adresinize kadar getirerek kurulum yapmaktayız. Tekrar geri satmak istediğinizde de bizi arayabilirsiniz.

SIZINLE NASIL ILETIŞIME GECEBILIRIM.

Bize ulaşmanız çok kolay.. Aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numaralarında bize ulaşabilirsiniz. Eşya satmak istiyorsanız whatshapp aracılığı ile bize resim gönderirseniz size fiyat vermemiz daha kolay olacaktır. Ancak bu uygulamaları kullanmıyorsanız. Adresinize gelerek fiyat verebiliriz.

TOPRAK SPOT VE İKİNCİ EL ESYA MAĞAZASI

İLETİŞİM TEL; 0536 827 96 63 Alaatdin yildirim..