Mersin Spot Esya

  Mersin spot eşya, mobilya; Mersin’de  yeni, sıfır, ambalajı içerisinde , hiç kullanılmamış, garantisi başlatılmamış bir eşya ve mobilyanın normal mağaza  veya bayi fiyatları altında, neredeyse yarısı fiyatına satılan eşya veya mobilyaya spot eşya, spot mobilya diyoruz.

Aynı şartlara, aynı özelliklere, aynı garanti süresine sahip oluyorsunuz ancak mağaza fiyatının çok daha altında bir fiyata alıyorsunuz.

Eğer bu eşya ve mobilya aynı marka, aynı model, aynıözelliklerde, aynı, garanti süesine sahip ve kutusu veya ambalajı içerisinde ise yani hiç kullanılmamış ve garantisi başatılmamış ise; Peki bu nasıl oluyor diyenleri duyar gibiyim.

Açıklayayım; Bazen üretici fabrikalarda bayilerine dağıttığı halde üretim fazlası ürün birikir, yani stoklar her geçen gün büyür. Bayiler normal satışla bu fazlalığı tüketemez o zaman üretici bu ürünleri bayilari dışında el altından spotcu firmalara bayiye verdiği fiyatın çok altında verir.

Doğal olarak da spotcu bunu bayi fiyatlarının çok altında satar ve  hem Alıcı hemde Satıcı bundan kar eder. Birde bazı bayiler mecburen almaları gereken ürün kotası vardır . Bu ürünleri üretici fabrika gönderir fakat bayi satamaz ise ödemelerini , çeklerini, senetlerini karşılayabilmek için elindeki ürünlerden spot ' cuya satar ve nakit sıkıntısını giderir.

Bazı bayiler ve mağazalar kapanır ve ellerinde kalan eşya ve mobilyalar spotcu tarafından alınır ve piyasaya ucuz fiyattan sürülür. Tabiki bu piyasada alım da satımda nakit alışveriş şeklinde oluyor. Taksit ve kredi kartı kullanım seçenekleri maalesef kullanılmamaktadır. Spot eşya ve mobilya alım satımındaki bilmemiz, anlamamız gereken temel anlayış ve çalışma, işleyiş şekli budur.

İşte Bu Sebeple Mersin 2 el esya ve Mersin 2 el spot esya alışlarında veya Satışlarında Mutlaka Bizi Arayıp Fiyat Almanızı Tavsıye Edıyoruz.

Kaliteli Müşteri Anlayısı Ve En İyi Fiyat teklıflerını Biz Vermekteyiz